YCS YAPI

Yüksek Teknik Beceri

Projelerin hayalinden gerçeğe dönüşümünde sizi teknik detaylarla kısıtlamıyoruz aksine: hayallerinizi gerçekleştirebilecek teknik beceriyi sizlere sunuyoruz.

Belgelendirilmiş Tecrübe

YCS Yapı Bir Projenin Tüm süreçlerinde kalitesini belgelendirmiştir. Ve Kalite Standartları Denetimini Sağlamaktadır.

Rekabetçi Teklif

Kalite ve maliyet optimizasyonunu sağlayan teklifler sunuyoruz. Bu sayede En kaliteli işi en uygun bütçeyle müşterilerimize sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Ömür Boyu Garanti

Kaliteden ödün vermeyen yapımız ile güvence veriyor ve bitirdiğimiz her projeye yaşam boyu güvence veriyoruz.

20 Yıllık Tecrübe

Sektörde yaptığımız projelerle ön planda olmamız, 20 yıllık engin bir bilgi birikiminin sayesindedir.

Mükemmel İletişim

Projelerimizde iletişimi en ön plana koyuyoruz. Çünkü Mükemmel bir iletişim beraberinde daha iyi işbirliği ve daha muntazam sonuçlar getirir.

TARİHÇE

Firmamız, 1999 yılında Mardin’de Yücesan Yapı olarak İnşaat Sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. Kısa bir zaman içerisinde hem Mardin ve çevresinde hem de İran ve Kuzey Irak bölgelerinde uluslararası inşaat ve taahhüt işlerinde önemli roller almıştır. İkinci senenin sonunda Yücesan Yapı’ya yurt dışında çalışmaları için malzeme tedariki sağlayacak YCS Por, YCS Paint, YCS Fix, YCS Tex olarak yeni şirketler kurulmuş ve sektörde yatay büyümenin temelleri atılmıştır.

İnşaat ve Yapı Malzemeleri alanlarında uzmanlaşan şirketler grubumuza Yücesoy Yapı İnşaat firmamızı ekleyerek, iş alanlarımızı Konut inşaatından Turizm ruhsatlı otel ve tatil köylerine; çalışma bölgelerimizi de Antalya, Alanya, Bodrum, İstanbul, Ankara başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir noktasına genişlettik. 2015-2020 yılı iş planlamamızı ve özellikle de Körfez ülkeleri yatırımcıları ile başlattığımız yeni nesil uluslararası projeler göz önünde bulundurularak aile şirketlerinin tamamı tek bir kurumsal çatı altında YCS Yapı Sanayi ismi altında birleştirilmiştir.

ZENGİN KAYNAKLI, UYUMLU VE GÜVENİLİR!

Bir Proje : İnsanoğlunun bir ihtiyacını karşılamak yahut birden fazla ihtiyacını karşılamak adına tahayyül edilir. Bu Tasarıları Kısıtlayan unsurları ortadan kaldırıyoruz. Kaynak, Teknik yeterlilik, Proje yaşam döngüsündeki bürokratik engeller….

Hayal edin ve bize hayalinizi anlatın. Sonrası YCS YAPI’da.

YABANCI YATIRIMCILARIN TERCİHİ

Projelerimizin büyük bir kısmını kendi kendimize yapabilme yetimiz yoluyla müşterilerimize
olabilecek en iyi sonuçları sunabilmemiz için; proje maliyetini, kalitesini ve programını
optimum düzeyde hazırlıyoruz.

İTİBAR ÖNEMLİDİR

YCS YAPI Projelerinde Profesyonelliğin ve Güvenilirliğin Ön planda olması bu Vesile ile Şirketimize Duyulan İtibar bizim gözümüzde herşeyden daha önemlidir.

Kurum içi kapasitesi, sahip olduğu geniş çaplı tesis ve ekipman envanteri, referansları ve
güçlü yönetim ekibi ile YCS, her türlü projeyi yönlendirecek kaynaklara ve yetkinliğe
sahiptir

Tercihimiz, üretimin her safhasında yüksek teknolojiden yararlanarak hızlı ve üstün olmaktır. Yolumuz, dürüstlük ve doğruluk yoludur. Amacımız, her zaman tek tercih edilen firmalar arasında olmaktır.

VİZYONUMUZ

Yücesoy Ailesi yeni nesil şirket yöneticileri olarak, işlerimizde her zaman araştırmacı ve yenilikçi ruhumuzu kullanarak farkımızı ortaya çıkarmayı hedeflemekteyiz. Daima yapmış olduğumuz işin arkasında olmamız, işimizi en doğru şekilde yapmamızı sağlıyor. Bu değerlerimiz iş ortaklarımız için sürdürülebilir bir güven ve iş kalitesi anlamına geliyor ki bu da bizi uzun vadede ki inşaat ortağı yapmaktadır.

Telif Hakları © 2018 YCS YAPI. Tüm Hakları Saklıdır.