MilsaPark Afyon

Afyonkarahisar’ın en prestijli projesi olarak hayata geçirilecek Milsapark Residence projesi bölgeye ses getiriyor. 37 bin metrekare arazi üzerine inşa edilecek Milsapark Residence projesi 10’ar katlı 11 bloğu ile bulunduğu alana yerleşecek. Rezidans içerisinde 534 adet residence daire bulunduracak. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerde seçeneklerin sunulacağı Milsapark Residence projesinde 1+1 daireler 80 metrekare, 2+1 daireler 110 metrekare ile 123 metrekare, 3+1 daire 152 metrekare, 4+1 daireler ise 234 metrekare büyüklükte planlanıyor.

37 bin metrekarelik arazisinin 22 bin metrekaresini yeşil alan olarak alıcılarının kullanımına sunacak Milsapark Residence projesi blok zeminlerinde yer alacak ticari alanları ile konut sakinlerine alışveriş imkanları da sunacak. Projede yer alacak ticari alanlar ile 450 metre uzunluğunda alışveriş caddesi oluşturulacak. Bu nitelik ile konut sakinleri ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabilecekleri sosyal alanlara sahip olacaklar.

Sosyal donatı alanları ile de alıcılarına vakit geçirebilecekleri ortamlar oluşturan Milsapark Residence projesi içinde seyir terası, kafeterya, bay-bayan kapalı yüzme havuzu, hamam, sauna, fitness merkezi, etüt alanları, çocuk oyun alanları, kreş, cep sineması, çok amaçlı spor salonu, yürüyüş parkuru gibi sosyal donatı alanları sunuyor.

Milsapark Residence projesi için hafriyat çalışmaları sürerken projenin inşasına başlanmak için kollar sıvanıyor. İnşaatın başlaması ile projenin teslimlerinin Kasım 2021’de gerçekleştirilmesi hedefleniyor. Milsapark Residence projesinin teslimlerinin gerçekleşmesi ile alıcılarına hem yaşam hem de yatırım fırsatları sunması bekleniyor.

Yıl : 2021

Proje Adı : West Blocks, İst. Türkiye

Lokasyon : İstanbul , Türkiye

TOP