West Blocks İstanbul

İSTANBUL’UN GELİŞEN BÖLGESİ

BÜYÜKÇEKMECE’DE YENİ BİR YAŞAM

West Blocks, İstanbul’un en hızlı gelişen bölgesinde, şehir yaşamının dinamizmi ve doğanın enerjisi ile harmanlanmış bir konsepte sahip olacak. Etkileyici mimari kimliği ve doğa ile bütünleşen sosyal alanları, Büyükçekmece’de yeni bir yaşamı müjdeliyor.

HAYATIN HER ANINDA, HER ALANINDA

YÜKSEK STANDARTLAR

1’inci kalite malzemeler kullanılıp teknolojinin son imkanlarından yararlanılarak inşa edilen West Blocks, fonksiyon, güvenlik ve tasarımı birleştiren anlayışı ile yaşam kalitenizi artıracak. 24 saat güvenlik hizmeti, kapalı devre kamera izleme sistemleri ve resepsiyon hizmetleri ile siz keyifli anların tadını çıkarırken, West Blocks size güvenli ve huzurlu bir yaşamın kapılarını açıyor.

HER ANINIZI KEYİFLE YAŞAMANIZ

İÇİN TASARLANMIŞ BİR PROJE

Günlük ihtiyaçlarınıza cevap verecek ticaret merkezi, yüzme havuzu, çocuk havuzu, tenis kortu, basketbol sahası, çocuk oyun alanı, yaklaşık 330 m bisiklet, koşu ve yürüyüş parkuru, 15.000 m²’ye varan ortak yeşil alanlar ve buhar banyosu, sauna, kafeterya, kapalı çocuk oyun alanı, kapalı spor salonu olan sosyal tesisi ile tasarlanan West Blocks’ta yılın her mevsiminde kendinizi dinamik ve huzurlu hissedeceksiniz.

KONUM

TEM ve E-5 otoyolunu birleştiren ana arter üzerindeki konumu sayesinde kentin her noktasına, hastanelere, alışveriş merkezlerine ve üniversitelere yakınlığı ile yaşamınızı kolaylaştırıyor.

Yıl : 2011

Firma : Bilgili

Proje Adı : West Blocks, İst. Türkiye

Lokasyon : İstanbul , Türkiye

TOP